BBD-BRANT_logo
BBD-BRANT
Biuro: 81-577 Gdynia
ul. Nowowiczlińska 80
tel./fax 058 629 00 38
email: biuro@bbd-brant.pl

BRAMY GARAŻOWE
Mamy państwu do zaoferowania bramy nieocieplane, jednopłaszczyznowe lub segmentowe, do garaży wolnostojących, jak i do tych, w których nie ma znaczenia szczelność lub ciepło. W przypadku kiedy brama powinna być ciepła i szczelna, oferujemy segmenty stalowe ocieplane, o różnych grubościach (np. 40 mm, 42 mm i 42/20 mm). Posiadane przez nas Segmenty występują w różnych przetłoczeniach, mianowicie: kasetony i poziome pasy (wąskie), poziome pasy (szerokie). Bramy garażowe, w zależności od rodzaju mogą być wykonane w różnych kolorach, jak i dekorach (złoty dąb, dąb bagienny, orzech rustykalny). Wiele różnorodnych, dostępnych u nas systemów prowadzeń pozwala nam dopasować bramę do każdego wejścia.
Przykładowe realizacje:

brama garazowa
 
BRAMY PRZEMYSŁOWE
W naszej ofercie znajdują się bramy przemysłowe firm Hörmann oraz Big-Tor. Oferta bram premysłowych jest wyjątkowo bogata, posiadamy zarówno bramy ocieplane, nieocieplane, segmentowe, rolowane, harmonijkowe, przesuwne, zabiegowe jak również tradycyjne jedno lub dwuskrzydłowe. Różnorodność materiałów z jakich są one wykonane, sposoby i systemy prowadzeń pozwalają dopasować je do każdego rodzaju pomieszczeń i obiektów. Posiadamy atesty i aprobaty, dzięki którym jest możliwy montaż naszych bram przemysłowych w obiektach usługowych, produkcyjnych lub magazynowych, niezależnie od ich charakteru.
Przykładowe realizacje:OGRODZENIA
Dostępnych u nas ogrodzen jest ogromna liczba. Oferujemy bogaty wachlarz wzorów. Ogrodzenia metalowe - ażurowe, parkanowe - wypełnione drewnem lub blachą, a także kowalstwo artystyczne. Każde wykonane ogrodzenie jest przez nas indywidualnie opracowywane i wyceniane. Cała operacja wygląda następująco: Odwiedzamy Państwa budowę, wykonujemy pomiary, proponujemy optymalne rozwiązania i przystępujemy do wykonawstwa. Dodatkowo elementy ogrodzenia możemy na kilka sposobów zabezpieczyć przed korozją(metalizacja galwaniczna, metalizacja natryskowa, cynkowanie ogniowe, następnie malowanie proszkowe lub natryskowe). Każde ogrodzenie wykonane u nas dostarczymy i zmontujemy na miejscu zgodnie z życzeniem klienta.
Przykładowe realizacje:OGRODZENIA SYSTEMOWE
System stalowych ogrodzeń przemysłowych stworzony został do zabezpieczania obiektów przemysłowych, mieszkalnych oraz obiektów użyteczności publicznej. Dodatkowo znajduje on zastosowanie przy odgradzaniu zarówno terenów rekreacyjnych, jak i placów budów oraz terenów przenaczonych dla zieleni. W halach przemysłowych, jako ekrany zabezpieczające lub oddzielające poszczególne stanowiska pracy wykorzystywane są przęsła systemowe. Wszystkie słupki i przęsła są ocynkowane ogniowo. Możliwe jest wykończenie powierzchni przez malowanie proszkowe. Zalety ogrodzenia systemowego:
- stabilność konstrukcji ogrodzenia
- prosty, szybki i trwały sposób zamocowanie elementów
- możliwość zastosowania dodatkowych utrudnień
Przykładowe realizacje:


AUTOMATYKA
BBD-Brant posiada 15-stoletnie doświadczenie w branży związanej z ogrodzeniami, bramami garażowymi i przemysłowymi, a to się wiąże również z dostępną automatyką dla nich. Jesteśmy cały czas na bieżąco i oferujemy bogatą gamę automatów i napędów znanych firm, takich jak "BFT", "SOMMER", czy "HORMANN". Proszę sobie przypomnieć wszystkie niewygody związane z wysiadaniem i ponownym wsiadaniem do samochodu tylko po to by móc otworzyć ciężką bramę wjazdową i to nieważne czy w upał, czy na deszczu lub mrozie. A ile razy się zdarzyło że nie chciało się Państwu męczyć i zostawialiście bramę otwartą? To jak zaproszenie by niepowołane osoby mogły swobodnie poruszać się po waszym prywatnym terenie! Dzięki dostępnym u nas nowoczesnym napędom do bram wjazdowych czy garażowych jest to już przeszłością. Na stanie posiadamy napędy do wszystkich typów bram ogrodzeniowych, garażowych, przemysłowych itp. Posiadamy również automatykę do potrzeb w zakresie prywatnym, jak i urządzeń do pracy w ruchu o dużym natężeniu. Rozmaite sposoby uruchamiania i zabezpieczania naszych urządzeń pozwalają poczuć się znowu wygodnie.
Przykładowe realizacje:DRZWI WEJŚCIOWE
Oferujemy drzwi wejściowe do budynków jedno i wielorodzinnych, mieszkań, biur, pomieszczeń handlowych, a także do lokali użytkowych. Nasze drzwi Przez wiele lat zachowują estetyczny wygląd i nie trzeba ich ponownie malować, gdyż są odporne na warunki atmosferyczne. W naszej ofercie znajdą Państwo dużą różnorodność wzorów i bogatą kolorystykę. Oferujemy również drzwi wzmacniane i antywłamaniowe. Wszystkie oferowane przez nas drzwi cechuje duża łatwość w utrzymaniu czystości, bardzo wysoki współczynnik tłumienia dźwięku, jak duża szczelność wraz z niskim współczynnikiem przenikania ciepła
Przykładowe realizacje:DRZWI OBIEKTOWE
Oferowane przez nad drzwi obiektowe są produktami charakteryzującymi się wysoką jakością materiału i precyzyjnym wykonaniem. Znajdują one zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymaga się najwyższej wytrzymałości(np.: w przemyśle, handlu, rzemiośle, w budynkach publicznych, gospodarstwach rolnych, itp.). Oferowane przez nas drzwi, mogą być wykorzystane tak wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków(np. w piwnicy, garażu lub przybuduwce). Nasze drzwi są wytrzymałe, trwałe w formie i odporne na zniszczenia. Ich powierzchnia jest również odporna na działanie światła i wysokiej temperatury, niełatwa do zabrudzenia, a jednocześnie prosta w utrzymaniu czystości.
Przykładowe realizacje:BALUSTRADY
Balustrady balkonowe i schodowe są niezbędnym elementem we wszystkich mieszkaniach, domach, jak i w wielu innych budynkach i obiektach przemysłowych. Pełnią one bardzo ważną rolę ochronną. na naszą ofertę składa się cała gama balustrad wewnętrznych i zewnętrznych. Każde zlecenie jest opracowywane i wyceniane indywidualnie. Elementy stalowe balustrad mogą być: metalizowane natryskowo, ocynkowane galwanicznie, ocynkowane ogniowo. Elementy już gotowe elementy montujemy w terminie wcześniej określonym z klientem.
Przykładowe realizacje:ŚLUSARSTWO
BBD-Brant,  oprócz elementów ogrodzeń, balustrad balkonowych czy schodowych, wykonuje również usługi ślusarskie związane z wykończaniem i zamknięciem budynków mieszkalnych, handlowych, magazynowych, jak i innych. Potrafimy wykonać np.: kraty okienne i drzwiowe, drabiny, daszk na kominy,i zadaszenia (metalowe, w połaczeniu z poliwęglanem), a także schody i inne ciągi komunizacyjne. Nasza firma zapewni Państwu zarowno solidne wykonanie, jak i transport wraz z fachowym montażem.
Przykładowe realizacje:BBD-BRANT_logo